Pierwszy sparing w sezonie 2015/2016 zakończony remisem.

W pierwszym sparingu nasza drużyna zremisowała na własnym stadionie z Syrenką Roźwienica 3-3 (0-1).W pierwszej połowie, to nasza drużyna stworzyła sobie zdecydowanie więcej sytuacji.Po bardzo dobrym podaniu piłki przez Gerarda Pilcha. Nasz napastnik Kacper Stanik wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale niestety rywali uratowała poprzeczka.Następnie po dobrym dośrodkowaniu piłki przez Wojtka Gaca pięknym strzałem głową popisał się Adrian Szpak ale bramkarz Syrenki znakomicie wybronił ten strzał. Nie wykorzystane sytuacje zemściły się,piłkarze z Roźwienicy wykorzystali błąd naszego stopera i jeden z zawodników wyszedł sam na sam i strzałem obok naszego bramkarza wpakował piłkę do siatki.W drugiej połowie, to nasi zawodnicy pierwsi zaatakowali i doprowadzili do wyrównania. Po dośrodkowaniu piłki przez Alberta Jarosza samobójczego gola głową strzelił obrońca Syrenki. Następnie po dobrej akcji i dośrodkowaniu Dawida Gemry gola na 2-1 zdobył Sebastian Świetlicki. Mecz się wyrównał również dobre okazję mieli piłkarze rywali, i w końcu jedną z nich wykorzystali po stracie naszego zawodnika w środku pola wyprowadzili kontrę zakończoną bramką.W kolejnych akcjach nasi zawodnicy napierali na przeciwnika i wreszcie po podaniu Gracjana Płocicy bramkę zdobył Kamil Kubas. Niestety po wywalczeniu rożnego gracze Syrenki krótko go rozegrali i po dośrodkowaniu piłki pechowo odbita od nogi naszego pomocnika wpadła do bramki. Nasi zawodnicy mięli jeszcze w drugiej połowie trzy dogodne sytuacje ale zabrakło precyzji i wykończenia.Następny sparing nasza drużyna rozegra z seniorami Wojaka Kramarzówka.